RSS
środa, 11 października 2006
Super partia

Uprzedzam... ostre ;)

14:08, politycznie
Link Komentarze (23) »
sobota, 30 września 2006
Banknoty polskie - znalezione w internecie


16:26, politycznie
Link Komentarze (17) »
środa, 27 września 2006
Teraz akcja ... prowokacja!

Ekipa TVN wraz z posłanką Samoobrony Renatą Beger nagrali na ukrytej kamerze propozycję szefa gabinetu premiera Adama Lipińskiego, w której obiecuje posłance Beger stanowisko w ministerstwie rolnictwa w zamian za przejście do PiS.

A ja proponuje samemu sobie posłuchać:

http://terazmy.onet.pl

13:33, politycznie
Link Komentarze (3) »
czwartek, 14 września 2006
Obrazek na .... tym razem na czwartek :)

Obrazek na umilenie mojej nieobecności ;) Jak się odkopie z roboty to obiecuje, że będą nowe notki.

23:08, politycznie
Link Komentarze (19) »
wtorek, 12 września 2006
Mała przerwa...
... z powodu kompletnego braku czasu :(
19:04, politycznie
Link Komentarze (3) »
piątek, 25 sierpnia 2006
Mam nadzieję, że nie trafie za to do paki...


 

13:46, politycznie
Link Komentarze (39) »
czwartek, 24 sierpnia 2006
za obrazę prezydenta do paki!!!

Nasze państwa bardzo pragnie wysłać do więzienia 31-letniego bezdomnego Huberta H., a za co? Za zniewagę prezydenta...

W grudniu 2005 roku, kilka dni po zaprzysiężeniu prezydenta policjanci zatrzymali na Dworcu Centralnym w Warszawie Huberta H., który "rzucił wiązanką", a podczas tej wypowiedzi podobno obraził głowę państwa. Następnie został odwieziony do izby wytrzeźwień a policjanci wszczęli postępowanie.

No i teraz ciągnie się za nim ta sprawa. Dzisiaj nie wstawił się na pierwszej rozprawie. Nie umieją ustalić jego miejsca pobytu, w związku z tym rozpoczęły się ogólnokrajowe poszukiwania Huberta H.

Hubertowi H. grozi do 3 lata więzienia.

Chciałam skomentować ten interesujący wątek, ale nie wiem jak. Ręce opadają... czy w tym państwie nie ma ważniejszych rzeczy do zajmowania się? A temu bezdomnemu pewnie dobrze będzie w więzieniu - jedzenie, tv, siłownia...

środa, 23 sierpnia 2006
I gdzie ta amnestia?

Dzisiaj w "Gazecie Wyborczej" można przeczytać o sprawie amnesti maturalnej, która nie tak dawno temu była na ustach całej Polski... Ano okazuje się, że ta amnestia jest wciąż tylko na papierze, na dodatek ten papier ciągle nie został podpisany przez naszego ministra edukacji - Romana Giertycha.

Na pytanie "Gazety", kiedy rozporządzenie może zostać podpisane, dostała odpowiedź, że do końca sierpnia prowadzone są konsultacje w tej sparwie, i nawet jeśli Roman Edukator podpisze papierek na początku września to potrzeba jeszcze jakieś 3 tygodnie oraz 1-2 tygodnie na wydanie świdectw. Czyli świadectw jak dla mnie można się spodziewać w połowie października...

To po co ta amnestia, skoro i tak nie ma szans na dostanie się na studia, przynajmniej na uczelniach państwowych?

07:30, politycznie
Link Komentarze (6) »
piątek, 18 sierpnia 2006
Podręczniki od Samoobrony

Lepper wpadł na nowy pomysł - chce rozdać ok. 50 tys. książek dla przedszkolaków. Ta kampania ma się zbiegać z kampanią wyborczą - na podręcznikach ma być logo samoobrony.

"Chcemy pomóc rodzinom z terenów spustoszonych przez suszę i powodzie. Poza tym, spełniamy w ten sposób obietnicę rządu, że podręczniki będą tańsze. Nasze będą nawet za darmo" - mówi Andrzej Lepper "Życiu Warszawy"

Jednak podręczniki nie trafią do przedszkolaków przez rozpoczęciem się roku szkolnego, mają idealnie zbiec się z kampanią wyborczą. Mają sprawić, aby ludzie idąc na wybory głosowali na Samoobronę, twierdzi jeden z posłów tej partii.

Taka akcja okazuje się w pełni legalna. Za podręczniki Samoobrona zapłaci z własnej kasy.

09:38, politycznie
Link Komentarze (14) »
środa, 16 sierpnia 2006
Przykazanie piąte: Nie zabijaj

Jednak to przykazanie najwyraźniej nie dotyczy niektórych działaczy LPR-u, którzy wczoraj na Jasnej Górze witali pielgrzymów szubienicą z reklamą kary śmierci oraz listą do podpisu popierającą w/w karę.

Tomasz Filak, szef Młodzieży Wszechpolskiej pochwalił się "Gazecie" aż 1000 podpisów zebranych w półtora dnia. Jednak nie wszyscy się podpisywali, część ludzi była wyraźnie oburzona i zdegustowana.

Szkoda tylko, że Jasna Góra to kolejne miejsce do gierek politycznych gdzie nie zabrakło wielu polityków i miejsca na kolejne dziwne pomysły... pomijająć już sens samych pomysłów...

11:46, politycznie
Link Komentarze (14) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 7